שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם ו תמוז התשעח

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
אֲנִי לֹא יָכוֹל

הלכות בשמירת הלשון:
תשובה על קבלת רכילות

שאלות ותשובות

FAQ

חיפוש שאלה(חדש! גם משפטים ארוכים!)

חיפוש שאלה לפי מספר סידורי

הוסף שאלה

Add Question

להפיל את הילד או לא להפיל?

שירות לאומי - אחותי רוצה לעשות שירות לאומי בבית ספר לבנות מותר?

התשובות של הרב פשוט מדהימות !

אפשר לראות את הרשימה המעודכנת של מדור ביקשת קיבלת?

הרב תפרסם את השמות של מדור ביקשת קיבלת אני רוצה לבדוק אם זה רשם אותי

ביקשת קיבלת - הרב אני חייב לבדוק אם זה רשם אותי או לא

עמודים:
1


שאלות מומלצות לקריאה

HOT FAQ

אנחנו זוג דתי ואנחנו מתלבטים אם להכניס טלוויזיה הבייתה או לא !


שאלה:

מה עושים לגבי טלויזיה אחד הצדדים רוצה והשני לא שנינו דתיים לקראת חתונה ויכול להיוות שניפרד בגלל זה האם זה אסור? מה עושים?

תשובה:
אחים יקרים , לפי ההלכה בשום פנים ואופן אסור לראות טלוויזיה , יש בזה פריצות , עוברים כל יום על איסורי תורה מפורשים של "ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם" , זה ביטול תורה גמור , זה יצר רע שאין כדוגמתו , זה הניסיון הכי קשה בדור האחרון שמי שמצליח להינצל ממנו ראוי להיקרא "צדיק" !

טלוויזיה = איסורי תורה בכל יום.
כל מי שיש לו מכשיר כזה בבית עובר כל יום על איסורי תורה מפורשים , אם תצפה בקליפ שמצורף למטה אני בטוח שתבין על מה אני מדבר , אבל כדי לענות על השאלה ששאלת אספר לך ולבת זוגתך שתחיה סיפור ואני מאוד מקווה שתסיקו מהסיפור את המסקנות הנכונות.

סיפור שיגרום לכם לחשוב פעמיים אם להכניס טלוויזיה הבייתה.
זוג אחד ניגש אלי להתייעץ בעניין מסויים, הגבר היה בחור ירא שמים, הוא שאל את הרב שלו והרב שלו אמר לו שבטלוויזיה יש פריצות ולא שייך להכניס אותה הבייתה, בן זוגו לא הייתה מוכנה לוותר, היא אמרה שהיא רואה רק בישולים ודברים צנועים, היא רוצה לראות חדשות ולהיות מעודכנת זה הכל, הבחור היה ממש מאוהב והחליט לוותר לה, אני אמרתי לה שהטלוויזיה תהרוס לה את הזוגיות, במקום שיהיה לך זמן איכות עם בעלך, הטלוויזיה תגנוב לך את הזמן היקר הזה, כשהבעל חוזר מהכולל הבייתה כל מה שהוא לומד בכולל הולך לאיבוד בפרסומת אחת, הטלוויזיה מסוכנת והרסנית לא כדאי לך, בכל סרט טוב יש דוגמנית טובה זה יפגע לך בשלום בית, היא כמובן התעקשה ולא הייתה מוכנה לוותר על הטלוויזיה, הם קבעו תאריך לחתונה, התחתנו ,קנו מסך פלאזמה חדש, הגבר למד בכולל, היא סיימה לימודים וקבעה עיתים לתורה (באמת זוג איכותי ונפלא) כעבור שנתיים, הבעל התיר לעצמו לראות עם אשתו חדשות, הם ישבו על כוס קפה ופשוט ראו טלוויזיה, הם לא כיבו אותה כשהיו פרסומות לא צנועות, בהתחלה זה היה ממש נחמד, הם חייכו אחד לשני והכל התנהל על מי מנוחות, לאט לאט הם הקלו ראש בעניין, הבעל המשיך לראות טלוויזיה, הפחית מכמות השעות שהוא הולך לכולל, עד שהוא עזב את הכולל לגמרי והיה מרותק לטלוויזיה, הוא הגדיל את שעות העבודה שלו, שעות הצפייה גדלו, יום אחד אשתו חוזרת הבייתה ורואה שבעלה הצדיק הפך להיות חפיפניק שצופה בפריצות ותועבה , הצפייה בתועבות גררה את הבעל להגיע לידי מעשים אסורים והוא בגד באשתו, אחרי שלוש שנים בני הזוג התגרשו.

מכתב מזעזע !
אשתו כתבה לי מכתב מצער וזה לשונה: "רביד , צדקת , הטלוויזיה הרסה לי את החיים , פירקה לי את הזוגיות , למדתי את זה בדרך הקשה , חבל שהתעקשתי , לא האמנתי כמה המכשיר הזה יכול להיות הרסני , תפסתי את בעלי רואה פורנוגרפיה והוא הודה שהוא ביקר אצל פרוצות ושילם כסף , היום אני מבינה ששום מחיר בעולם לא שווה שאני אכניס לביתי טלוויזיה עבורו , הרבה בתים בישראל הרוסים אבל לא נעים לבני הזוג להתגרש , אני לא הייתי מוכנה שידרכו עלי , הלוואי שזה לא היה נגמר כך , אבל היום אני יודעת שא-לוהים העניש אותי כי הרסתי בן תורה , כמו שאני הרסתי בן תורה אל-והים הרס לי את הזוגיות , התורה הרבה יותר חשובה , אני רק מקווה שאזכה לבן תורה אמיתי ושה' יסלח לי , המזל שלי הוא שלא היו לנו ילדים , מצד אחד אל-והים כעס עלי מצד שני הוא היה רחמן כלפי והציל אותי שלא יהיו לי ילדים כדי שאצליח להקים בית ויהיה לי עוד צ'אנס , אני יודעת שאשה גרושה זה כתם , אבל מגיע לי ! תודה על הכל , פלונית "....

אני חושב שאין צורך שאוסיף מילה , המכתב עשה את שלו, עכשיו תחשוב אם אתה רוצה להרוס לעצמך את הזוגיות או לא, הבחירה בידיים שלכם אני הזהרתי והבאתי ראייה לדברי , אם אתם חכמים , אם אתם רוצים לחיות על פי ההלכה , אם אתם רוצים לשמח את ה' , אם אתם רוצים שבביתכם תשרה שכינה , אם אתם רוצים שיהיה לכם זמן לדבר אחד עם השני , תרחיקו את התועבה הזאת מהבית. קליפ לקינוח אחי היקר, צפה בקליפ הבא
"מה אתה קולט" אני בטוח שתדע מה להחליט !

שלח לחבר קריאה בניפרד

אם אני אשמור נגיעה הבחור יחפש ריגושים במקום אחר לא?


שאלה:

שלום כבוד הרב! אני בת 21, למדתי בבית ספר חילוני כל חיי ושם לכולם יש חברים וחברות, אך הרגשתי שזו טעות חמורה ולכן לא הסכמתי שיהיה לי חבר. אבל הייתי למשל לוחצת יד למישהו וכאלה. היום ב"ה אני בתהליך של התחזקות ומנסה להחמיר בשמירת נגיעה ומצהירה שכשאמצא את הזווג שלי בע"ה, נשמור נגיעה מוחלטת בע"ה. כולם צוחקים עליי ואומרים שאולי אני אשמור נגיעה אבל שלבחור יש צרכים והוא ייחפש את זה במקום אחר. יש בזה משהו?

תשובה:

נו.. אז מה? אז ניתן לחבר לעשות מה שהוא רוצה רק בגלל שאנחנו מפחדים שהוא ילך לחפש את זה בחוץ? ומה בדבר הכבוד העצמי שלך? גם עליו תוותרי רק בגלל שאת חוששת שבן הזוג שלך ילך לחפש ריגושים אצל פרוצה? זה ממש לא עובד כך, נערה שבוחרת לאפשר לחבר שלה לעשות מה שהוא רוצה מתוך חשש של בגידה, חיה בתחושה מתמדת של ניצול, לא כך פועלת הדת.

נערה דתיה שומרת נגיעה כי יש לה כבוד עצמי , בד"כ נערה כזאת זוכה לבחור עם כבוד עצמי , בחינת: "מצא מין את מינו" , מה שאת זה מה שתקבלי , אם עבדת על עצמך וזכית לקדש את עצמך ולשמור על איפוק , אין לי ספק שמשמים יזמנו לך בחור איכותי שמשתדל לשמור על איפוק , בחור בעל מידות טובות ומצפון.

אל תחששי ממה שאומרים לך נערים ונערות שאין להם מושג מהי זוגיות , תשמעי לאנשים שיש להם ניסיון , חכמה יהודית ויראת שמים , יש הבדל קטן בין נער מהרחוב לאדם חכם וירא שמים.

נער ברחוב יתן לך דוגמאות מהרחוב - שיהיו רלוונטיות רק אם תצאי עם בחור מהרחוב
נער ירא שמים יתן לך דוגמאות מחכמי התורה - שיהיו רלוונטיות כשתצאי עם בן תורה
תבחרי ממי את רוצה לקבל ייעוץ ועם מי את רוצה להתחתן? אם תקבלי ייעוץ מנערים ברחוב ומחברות שלך שמסתובבות כל היום עם גברים במועדונים \ פאבים \ בתי קפה לבושות בחוסר צניעות \ לא שומרות נגיעה \ לא שומרות על הפה שלהן \ מקללות \ שותות \ לפעמים גם מעשנות \ הייעוץ של בנות כאלה יתאים לך במידה ואת יוצאת עם בחור מהרחוב שמעשן , שותה , רוקד , מבלה , מסתובב בפאבים ולא יודע להתאפק.

אני מלמד את התלמידות שלי לקבל עצות מאנשים יראי שמים , מבנות איכותיות שמתלבשות בצניעות , שומרות על כבודן , יש להן צניעות כבוד ויראת שמים והכי חשוב זה שהן בנות שמנצלות את הזמן שלהן בצורה חכמה ונבונה ולא יושבות כל היום להתכתב עם גברים במחשב מתוך שעמום וחוסר מעש, ריקנות שאין בה תכלית ומטרה.
לקריאת טיפים נפלאים שנתתי לבני נוער על חשיבות שמירת נגיעה לחצי כאן: "טיפים"


צפייה בקטעים הבאים תועיל לך מאוד:
א) שמירת נגיעה
ב) בן זוג במראה
ג) למה כדאי לשמור נגיעה

שלח לחבר קריאה בניפרד

מה דינם של ילדים שאמא שלהם עברה גיור רפורמי?


שאלה:

שלום,
במידה ואישה מתגיירת בהליך גיור רפורמי ( גדלה בישראל רוב שנות חייה ואף עשתה צבא) עוד לפני שהתחתנה והקימה משפחה
האם לאחר מכן, כאשר יוולדו לה ילדים ( שעפ"י החוק יחשבו כיהודים)
הילדים יוכלו, באם ירצו, לעבור ברית מילה ולהנשא באמצעות המועצות הדתיות?
או שמישום שאמם עברה גיור רפורמי הממסד הרבני האורתודוקסי לא יכיר גם בהם כיהודים?

תשובה:
יהודי שנולד יהודי , גם אם אינו מקיים אורח חיים דתי לעולם יישאר יהודי. לעומת זאת גויים שחפצים להתגייר , חייבים לקבל על עצמם עול תורה ומצוות , הגיור הרפורמי לא מחייב את הגויים לקיים תורה ומצוות ולכן הממסד הרבני האורתודוקסי לעולם לא יכיר בגיור הרפורמי. להרחבה לחצי כאן: "גיור רפורמי"

לסיכום: עד כמה שידוע לי צאצאיה של אשה שעברה גיור רפורמי הם גויים לכל דבר ועניין ע"פ דת משה וישראל ורק מי שעבר גיור כדת וכדין ראוי להיקרא יהודי כהלכה.

שלח לחבר קריאה בניפרד

צבא או שירות לאומי? מה הרב אומר?


שאלה:

רציתי לשאול מהם האיסורים והבעיות בהליכה לצבא זה נושא עם הרבה מחלוקות חברות שלי שבעד צבא אומרות שעובדה שיש כן רבנים שמתרים ללכת לצבא. הייתי בשיחה של רב מדרשה שממש עודד אותנו ללכת לצבא הוא אמר שיש לזה ערך שכל עם ישראל עובר את אותה חוויה ויש ערך לתרום למדינה אם לא אנחנו אז מי? אמר שיש התרים מרבנים ראשיים ולא מפרסמים זאת שלא תהיה נהירה לצבא ומה עם הפסוק שבמלחמת מצוה 'חתן יצא מחדרו וכלה מחופתה'?

תשובה:
אחותי היקרה, לדעתי כמעט ואין הבדל בין הצבא לבין השירות הלאומי , שירות לאומי זה סוג של צבא בלי מדים , גם כאן נערות צנועות ומקסימות חשופות לבנים , ללבוש לא צנוע ולהתמודדויות לא פשוטות , אבל יש מי שיאמר שעדיף שתעשינה שירות ולא צבא , משום ששירות זה "הרע במיעוטו" אבל זו סוגייה בפני עצמה. לדעתי ההשקפה משפיעה מאוד:אגב, זו אחת הסיבות שאני ממליץ לבנות ללכת למדרשה חרדית ולא למדרשה לאומית אידיאליסטית , למרות שקשה לי להאמין שבמדרשה תורנית לאומית יש איזה שהוא רב שמעודד את הדבר ואם כן ראוי לדווח להנהלת המדרשה ואם אינם עושים דבר בנידון ראוי להרחיק משם את בנות ישראל , רוב ככל גדולי ישראל פוסקים שאין שום מקום לבת מלך בצבא והיום הדברים ברורים לכל.

אין שום היתר לערבוב שיש בצבא בין בנים לבנות , למהות השירות של האשה , לרוח המתירנית שמנשבת בצבא , לכניסה לתוך מצב שאסור בתכלית האיסור שכן אמרו חז"ל: "אל תביאני לא לידי ניסיון ולא לידי ביזיון" אין שום היתר לבת ישראל להכניס את עצמה לידי ניסיון כזה פעמים רבות עשויים לכפות על בנות לחלל שבת בצבא בטענה שזה לא נקרא חילול שבת, וכבר כתבה לנו באתר סמבצי"ת אחת שמכריחים אותה לעשות פעולות של חול ואין הדבר לרוחה ואין באפשרותה לעשות דבר כדי למנוע את הדבר.

למה לא ראוי שבת מלך תלך לצבא?
א) סכנת ייחוד עם המפקד או עם חיילים בכל מיני סיטואציות
ב) מדים צמודים ולא צנועים שמספק הצבא ולא מתחשב בצניעות דיו
ג) התמודדויות לא פשוטות עם בנים שבד"כ מסתיימות בחוסר צניעות ומכשלות
ד) הימצאות עם גברים באותו חדר תדיר ושמיעת תכנים שאינם תואמים את רוח ההלכה
ה) חשיפה לבנות צעירות חילוניות שעשויות לקלקל אותה בחדר ו\או בבסיסים סגורים
ו) חשיפה לבנים מקולקלים שעשויים להביא אותה לידי ניסיון בבסיסים סגורים ופתוחים
ז) כינוסים של הוואי ובידור שלא תואמים את רוח ההלכה שמתקיימים בצבא (מצוי מאוד)
ח) לא יהיה כלי גבר על אשה - אסור לאשה לצאת בכלי מלחמה (איסור הלכתי מהתורה)
ט) גם אם אינה נלחמת , הרי שהיא עוברת על "לא יהיה כלי גבר על אשה" בשירות הצבאי
י) הרבנות הראשית מתנגדת מפורשות לגיוס נשים לצבא - הנשים שמתגייסות אינן דתיות!
יא) רוב ככל גדולי הדור פסקו שאין שום היתר הלכתי לאשה לשרת בצבא וזה מספיק לנו!

מה שנאמר שחתן יוצא בחדרו וכלה מחופתה , הרב"ז בהלכות מלכים פ"ז ה"ד מתמודדת עם הקושיא מהמשנה ואומר שיש לומר שכאשר החתן יוצא מחדרו גם הכלה יוצאת מחופתה ואינה נוהגת יותר ימי החופה. רדב"ז מביא עוד הסבר - במלחמת מצווה נשים יוצאות לספק מים ומזון לבעליהן. כלומר נשים עוזרות למאמץ המלחמתי, אך רק באמצעות עזרה לבעליהן בלבד. את הפירוש הראשון רדב"ז הביא בתורת ודאי ואת השני רק כאפשרות לפירוש. משמע שרדב"ז תפס פירוש הראשון כעיקר. גם מדברי אברבנל בפרשת שופטים עולה כפירוש הראשון של הרדב"ז. גם מדברי חתם סופר בשו"ת אורח חיים ס´ קפה מוכח שנשים אינן בנות מלחמה ופטורות אפילו במלחמת מצווה. וגם בספר דברי יששכר על אבן העזר ס´ קמ"ט מסביר דברי המשנה בסוטה לא כפשוטה, אלא שהכוונה שהחתן יוצא מחדרו גם אם הכלה כבר הייתה בחופתה, אבל לא שהכלה תצא למלחמה. ברם יש דעתו של מנחת חינוך במצווה תרג שאכן במלחמת מצווה נשים חייבות ויוצאות למלחמה. אך כפי שראית רוב הפוסקים דוחים שיטתו. (כך ראיתי שתירץ הרב חיים בריסק - לחצו לקריאה: "צבא")

לסיכום: נערה דתיה משרתת את ה' בצניעותה ועולה למדרשה או למסגרת תורנית חלופית נערה שבחרה לשרת בצבא למרות הכל , יתכן מאוד שבחרה להתעלם מדברי חז"ל וראוי לעזור לה ולמזער את הנזקים שאליהם היא תיחשף , בד"כ מדובר בנערות מבתים חילונים, תינוקות שנשבו , או בנערות פימיניסטיות שדוגלות בשיוויון וחפצות להראות לכולם שהן שוות לבעליהן רחמנא ליצלן. בכל מקרה אין שום היתר לבת מלך לשרת בצבא. 

קטע לצפייה - שירות לאומי וצבא - רביד נגר

שלח לחבר קריאה בניפרד

אני מתחזקת וכל השאר יורדים מהדת למה?


שאלה:

וואי הרב אני לא יודעת כבר מה לעשות עד שאני מצליחה להתחזק כולם יורדים בדת, אמא שלי שכל כך עזרה לי להתחזק היא מתחילה ללכת עם מכנסיים שעד עכשיו הייתה הולכת עם חצאיות אחי ירד לגמרי מהדת, חברה שלי עושה שטויות ולפעמים אני נגררת , חבר שלי לשעבר חופר לי שנחזור דיי הרב אני לא יכולה כברר אני מתפללת לאלוקים שיעזור לי ואני מרגישה בדיוק ההפך ממה שאני מבקשת קורה אני לא יכולה הכל נופל עליי בבום אחד הרב מה אני ייעשה כדי שאני לא יירד מהדת.. אני מרגישה שאלוקים עזב אותי..

תשובה:
קראתי את מה שכתבת ואני רואה שיצר הרע החליט להכריז עליך מלחמה עיקשת ! אני ממש לא מקנא בך את נמצאת באמת במצב לא פשוט בכלל שאני לא יודע אם אני בעצמי הייתי מחזיק בו מעמד, לכן אני רק רוצה לחזק את ידייך ולומר שאם למרות הכל תחזיקי מעמד, אין זכות גדולה מזו, תנסי תמיד לחשוב שיש אנשים שכל המשפחה שלהם לא שומרת תורה ומצוות ולמרות הכל הם מחזיקים מעמד ! אצלך הם מכבדים לפחות , זה גם משהו ! בכל אופן בזמן כזה קשה שגזירות כל כך קשות מרחפות מעל ראש העם היהודי, כשבפתח מלחמה לא פשוטה עם שנאה כוללת של כל העולם ומליארדי גויים שמשוועים למחוק את המדינה שלנו, לא נראה לי שכדאי לוותר על הקשר עם ה' יתברך , עכשיו את צריכה את ה' יותר מתמיד , תעשי כל מה שאת יכולה כדי לא לעזוב את היד מאביך שבשמים. ותצפי בקטע הבא: "זקוק לעזרה" ,"לעזוב את החבל"
שלח לחבר קריאה בניפרד

בגדים צנועים שלא מבליטים את האיברים יעשו אותי מכוערת


שאלה:

אם אני אשים חולצות מכופתרות שלא יבליטו את האיברים שצריך להצניע אני צריכה לקנות מידה אחת יותר, ואז אני יראה מלאה כי זה לא ישב צמוד ואז יחשבו שאני שמנה ואף אחד לא ירצה להתחתן איתי :[

תשובה:
יש כל כך הרבה בגדים יפים ואין צורך לקנות בגדים שמשמינים אותך או לא מחמיאים לך מותר לך להתלבש יפה, לא חסרים בגדים צנועים יפים, פשוט צריך להשתדל לא ללכת צמוד מאד כי זה ממש לא צנוע, אבל מותר חולצה שלא מבליטה את האיברים. אם את רוצה הכוונה נכונה בנושא תתקשרי לאשתי והיא תסביר לך ואפילו תכוון אותך למקומות הנכונים ! היהדות לא רוצה שתהיי מכוערת או דחויה, להיפך היהדות מעודדת את יופייה של האשה לבעלה אם תחפשי בעל ירא שמים הוא יבחן את מידותייך והנהגותייך ולא יתרכז רק בדברים הגשמיים.
תגיות:
שלח לחבר קריאה בניפרד

התבוללות - לא כל הערבים מתעללים בנשים יש ערבים טובים


שאלה:

שלום הרב קוראים לי ליאם אני בת 17 לפני שבועיים הכרתי את האתר וראיתי הרצאה על זה שאתם נגד שבנות ילכו עם ערבים!!! אז אני יוצאת עם ערבי בן 21 כבר חצי שנה והוא אוהב אותי באמת. הוא קונה לי דברים ומדבר איתי יפה בדיוק כמו שאמרת באחת ההרצאות שלך! והוא לא לוקח אותי לכפרים ערבים ולא מתעלל בי!!! למה אתם חושבים שכל הערבים מתעללים בנשים? זה לא נכון! יש ערבים טובים, לא כל הערבים רשעיםםםםםםם........

תשובה:
אחותי היקרה, לא אמרתי שכל הערבים רשעים חלילה , אמרתי שההלכה אוסרת עלינו להתחתן איתם ולכן צריך להיזהר מאוד מלקשור עמהם קשרי חברות כאלה ואחרים.
אבל , אם היית יודעת מה יהודיות עוברות אחרי שהם מתחתנות עם הערבים היית חושבת אחרת , בנות יהודיות שברחו משם מספרות שהבעלים שלהם היו מתעללים בהן !

להלן חלק מעדויות של יהודיות שיצאו עם ערבים.
א) כשעיצבנתי אותו הוא קשר אותי לעץ כל הלילה.
ב) הוא נעל אותי בחדר שעות רבות.
ג) הוא הכה אותי בפרצוף עם מטאטא ושבר לי שיניים.
ד) הוא הרביץ לי עד שיצא לי דם ללא רחמים.
ה) הוא התעלל בי ליד הילדים ולא ריחם.
ו) הוא איים לרצוח אותי ולשבור לי עצמות.

זה רק חלק קטן מהדברים שמספרות נשים שחוו התעללות ע"י ערבים אכזריים.
זה לא אומר שכל הערבים כאלה ח"ו , אבל אני במקומך הייתי נזהר , אני במקומך לא הייתי מאמין למילה שיוצאת לו מהפה: "למדו לשונם דבר שקר" , אין אמונה בגויים.
התורה הזהירה אותנו לא להאמין להם , מי שמאמין להם סופו לסבול ולהתייסר , אם את מוכנה לקחת הימור על החיים שלך ולאבד את הילדים שלך ולהסתכן בזה שיכול להיות שהבן שלך יהיה המחבל הבא שירצח יהודים במדינת ישראל ואת הבאת לעולם מחבל ! שיהיה המון בהצלחה. אנחנו לא לוקחים שום סיכון ותפקידנו להזהיר ולהציל.
לא חסרים ערבים וערביות בעולם , יש מליארדי ערבים וערביות , למה הם צריכים אותך? כי לפי האמונה שלהם לכבוש יהודיה זה מצווה , הם משחקים בך ומנצלים אותך ואת כמו כבשה תמימה מובלת לשחיטה ולטבח , רחמי עליך אחותי , אני מאוד מקווה שתזכי לפקוח את העיניים לפני שיהיה מאוחר מדיי , אין דבר כזה מתנות בחינם ,         לכל מתנה יש כוונה ואינטרס חכי ותראי כמה אני צודק , אני מקווה שתברחי בזמן.

מה אני חושב עליך ועל החבר הערבי שלך?
א) את תמימה מדיי ,מה ציפית שהוא יהיה אלים או עקשן לפני חתונה איתך?
ב) כל הבנות שנפלו בידי ערבים , נלכדו ברשתם בעודן צעירות ותמימות כמוך !
ג) הערבים בד"כ נוהגים לפתות נשים בזה שהם קונים להם הרבה מתנות ופינוקים.
ד) רוב המתנות עשויות להיות גנובות או אינטרסנטיות , הם רוצים רק לכבוש אותך.
ה) אני לא אומר שהוא לא אוהב אותך , יכול להיות שהוא כן אוהב אבל הוא גוי !
ו) יהודיה כשרה לעולם לא תעיז להתחתן עם גוי - יהודיה שיש ספק ביהדותה כן !
ז) יהודיה מתבוללת כנראה יודעת שאינה ראויה ליהודי אז היא מתפשרת על גוי ר"ל.

אני גם מאמין שיש ערבים טובים , אבל כל זמן שלא הגיע משיח ואין לנו אפשרות לנבא מי ערבי טוב ומי ערבי מסוכן , עלינו להתרחק מהם ולקיים את דברי התורה שהזהירה אותנו מהם , האמת הערבים הרבה יותר קשורים אלינו היהודים מהנוצרים למשל אבל זה לא מתיר לאף אחד להתחתן איתם ! הלכה היא הלכה ! 

אוי ואבוי ליהודיה שמוכרת את נשמתה
אסור בתכלית האיסור להתחתן עם ערבים , זה איסור מפורש מהתורה , מי שעושה כאן , היא ובית אביה הולכים לאבדון , אין לה חלק לעולם הבא , האם את מוכנה למכור את נשמתך ? אם רק היית יודעת מה את מאבדת , לא היית עושה את זה גם לא בעבור 1,000,000 $ הבעיה שאין לך מושג מה את עושה כי אף פעם לא לימדו אותך , אבל אולי תהיה לך זכות והנפש שלך תתפקח ותלמד את הנושא ותחקור את הנושא לעומק , אולי אז תביני שחתונה עם ערבי משמעותה - אבדון יהודי ואבדון רוחני ! את תאבדי הכל ! אני בטוח שתאבדי גם את המשפחה שלך , אלא אם כן ההורים שלך גם מתבוללים ולא אכפת להם מעצמם ומהעולם הבא שלהם. 

אשה שמתחתנת עם ערבי מוותרת על יהדותה...
 יש ערבים מקסימים , לנו פשוט אסור להתחתן איתם , זה הכל ! אם את מוכנה לוותר על השבת שלך , על הקידוש , על הזקן של בעלך , על הציצית , על התורה כולה , שיהיה לך המון בהצלחה , כל מה שנותר לי לעשות זה לבכות על בנות כמוך שמאבדות את הזכות שנפלה בחלקן להיוולד בתור יהודיות ולמרות הכל הן מוכרות נשמתן לערל. רק בגלל שאינן מסוגלות להתגבר על התאווה שלהן , מסכנות שכאלה תינוקות שנשבו.

להלן מספר סיבות קצרצרות למה לא לצאת עם ערבים...

א) ערבים לעולם ישנאו יהודים (גם אם הם לא יראו את זה כלפי חוץ) עשו שונא ליעקב
ב) נישואים בין יהודיה לערבי פוגמים בקדושת הצאצאים והילדים נולדים בטומאה
ג) ילד לאבא ערבי יגדל להיות ערבי ולא יהודי. (לא חגים ולא שבת אבדון מוחלט)
ד) במקרים רבים שמענו על אלימות קשה שנשים חוו אחרי הנישואים (הם אלימים!)
ה) אשה שהתחתנה עם ערבי , איבדה את תכליתה בעולם הזה וכנ' שתחזור בגלגול.
ו) הסיבה החשובה ביותר היא בגלל שה' יתברך ציוה אותנו: "ולא תתחתן בם" ! 

אם היית יודעת כמה בנות מעידות על צער וייסורים כל כך קשים , היית נזהרת, כל כך הרבה יהודיות יוצאות ערבים וכמעט כולן מתלוננות רק כמה שנים אחרי החתונה ומודות שהן אבדו את החיים שלהן , המשפחה נידתה אותם , בני התורה נידו אותן וה' יתברך ממש בצער בגללן , אני מציע שתיכנסי לאתר הבא:"התעללות של ערבים" 

הערבים מנצלים יהודיות , , , ואח"כ מכים אותן ולא נותנים להם לצאת מהבית !
נ.ב - הערבים קונים נשים יהודים במתנות וכסף ומוליכים אותם שולל , ראי הוזהרת ! בהתחלה הוא קונה לה פלאפון (גנוב) אח"כ הוא מנצל אותה ונוגע בה ובסוף הוא מציע לה נישואין כדת משה וישמעאל , בשנים הראשונות הכל ורוד (כדי שהיא לא תחשוד) אבל אח"כ מתגלה אכזריותם , השקר נחשף ונערות שבחרו לעזוב את היהדות לטובתם מקבלות את העונש שלהן , חוטפות מכות וייסורים , בעיטות וסתירות , השפלות ובזיונות עד לכדי רצון להתאבד , כך סיפרו לי באופן אישי באתר בנות שפשוט רצו לשים קץ לחייהן ! הן בכו שהן לא שמעו לעצת חכמים , המחיר שהן שילמו היה כבד מאוד.

שאלות ותשובות שקשורות לנושא:
א) יצאתי עם ערבי ורק אחרי שהוא ניצל אותי גיליתי שהוא גוי שפל.
ב) התאהבתי בבחור ערבי ולצערי לא הייתה לי ברירה ועשיתי הפלה.
ג) אני יוצאת עם בחור ערבי ואני בחודש השלישי להיריוני תעזרו לי.
ד) מלא יהודיות צעירות נכשלות עם ערבים ברמלה חייבים להציל אותן הן תמימות
ה) יש לי חברה ערביה והיא כל הזמן רוצה לבוא אלי - להכניס אותה הבייתה או לא?
ו) אחותי כמעט יצאה עם ערבי אני בהלם ! ! ! ! ! ! !
ז) אני מנהלת מערכת יחסים כבר 5 שנים עם ערבי מוסלמי ואני מאוהבת בו.
ח) שאלות ותשובות בנושא יהודים וערבים - ה' ירחם על עם ישראל - התבוללות
.
.
שלח לחבר קריאה בניפרד
שאלות ותשובות נוספות

דווח על בעיה