שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מַרְעִין בִּישִּׁין

הלכות בשמירת הלשון:
מלבין פני חבירו ברבים

אישתי ואני חוששים שלעולם לא נזכה לילדים


שאלה:(22/10/2020)

אשתי ואני מנסים כבר 4 שנים להיכנס להיריון ואנחנו לא מצליחים, אשתי נכנסת לדיכאון והיא חוששת שלעולם לא יהיו לנו ילדים וגם אני כבר לא יודע מה לעשות כנראה שהבעיה אצלי. ניסינו סגולות ניסינו מלא דברים אנחנו ממש חסרי אונים. בבקשה הרב אני מתחנן תעזור לנו לאשתי קוראים מורן.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אח יקר ואהוב, אני מבין מאוד ללבכם, כי גם אני ורעייתי היקרה, עברנו בדיוק את אותו ניסיון חיכינו 4 שנים לזרע קודש והיום ב"ה יש לנו 4 ילדים מקסימים ואין לי ספק שגם אתם תזכו להיפקד בע"ה. טיפ ראשון! לעולם, אבל לעולם אל תחשבו מחשבות פסימיות. תחשבו טוב ויהיה לכם טוב בע"ה. מחשבה יוצרת מציאות, תזכרו! 

עצות מעשיות
עיכובים: א. להתפייס עם שונאים או מקפידים. ב. לשלם לשדכן. ג. להיזהר מלשון הרע. ד. לעשות תיקון להפלה.
עצות רוחניות: א. להכניס שבת לפני הזמן (האריז"ל) ב. להקפיד על ברכת בורא נפשות. ג. לזכות במצוות שילוח הקן גם האיש וגם האשה (מדרש רבה) ד. לומר תפילת חנה אחרי הדלקת נרות. (כף החיים) ה. לבקש משני כהנים מיוחסים להזכיר את שמכם לפני ברכת כהנים. ו. לבקש ממוהל או סנדק שיזכירו את שמכם לברכה בברית מילה. ז. לשמח את האשה "אם הבנים שמחה". ח. להניח המיטה בין צפון לדרום "וצפונך תמלא בטנם". ט. לקרוא מזמור לתודה "בואו שעריו בתודה". י. להיות סנדק (מוהר"ן) יא. למסור תינוק בברית יב. להכניס אורחים. יג. להטיב נרות לאשה. יד. טהרת המשפחה. טו. להדליק נרות שבת וחנוכה בשמן. "כל הזהיר בנר הויין ליה בנים ת"ח" (שבת כג:) טז'. לקנות פתיחת ההיכל בפרט בחודש התשיעי (חיד"א).
עצות מרבי נחמן: א. לשאת מגנט. ב. צדקה. ג. לאכול דגים קטנים. ד. לשתות מעט שמן זית כל יום.
קברי צדיקים: א. הצדיק מזעוויל ב. הרב יצחק בן יצחק גברא מושב עג'ור ג. קבר חנה ורחל אמנו (הרב מוצפי)
ממה להימנע? א. עישון ב. בגד צמוד. ג. מאכלים מלוחים. ד. לחץ ועצבות.
אכילה נכונה: א. לאכול שום צלוי בע"ש (גמרא) קטניות ועדשים מבושלים (בלי מלח) חלב, גבינה, ביצים, יין, בשר שמן (יומא יח.) אגוזי מלך. גפן, דבש, חיטה, תאנה, אספרגוס, לפת, צנון ג. לשתות הרבה מים כל יום ותה ירוק

סיפור: אשתי קבלה על עצמה למסור שיעור קבוע בטהרת המשפחה בבית עם עוד עשר בנות שלא זכו להיפקד, ובסוף כל שיעור ברכה את כולן וקויים בנו כל המתפלל על חברו נענה תחילה וזכינו להיריון. לאחר מכן ערכה אשתי הגרלה והשיעור עבר לביתה של מי שיצאה בהגרלה וגם היא נפקדה וברוך ה' רוב הבנות ראו ישועות. כהכרת הטוב אציין שפעמיים היינו בציון של הצדיק מזעוויל ונפקדנו ולאחר תפילות רבות לבן זכר, התפללנו בציון של הרב יצחק גברא בעג'ור ומיד לאחר 9 חודשים ושבועיים זכינו לבן זכר.
נ.ב – הסגולה הטובה ביותר לחיות ע"פ ההלכה. יהי רצון שתזכו לזרע קודש מהרה אמן.
...
   
  
 
שלח לחבר
מדורג 0 מתוך 5, דרגו 0

דווח על בעיה