שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מוּמָר לַעֲבֵירָה אַחַת

הלכות בשמירת הלשון:
לשון הרע על ילד קטן

תפילות - נפרדתי מחבר שלי כי הוא רצה ש....


שאלה:(00:00:00)

שלום כבוד הרב! נפרדתי מחבר שלי כי לא הייתי מוכנה להסכים לקיים עמו יחסי אישות והוא נפגע מאוד ואמר שאין בינינו אמון אז אין טעם להמשיך בקשר, הוא גם אמר שכמו שה' רחמן גם אני צריכה להיות רחמנית ולרחם עליו שלא ייכשל בזרע לבטלה הוא אמר שכל פעם שהוא צריך להתאפק הוא נכשל וזה בגללי... (הוא ממש בכה לי...) קשה לי מאוד כי אני אוהבת אותו מאוד ואני לא רוצה שעל הגב שלי יהיה זרע לבטלה !!! אני גם לא מסוגלת לחשוב שמישהי אחרת תהיה איתו, הוא כמעט שכנע אותי כי אני לא ממש מבינה בזה יותר מדי וכמעט הסכמתי אבל אז נזכרתי בשיעורים שלך וזה הציל אותי, נזכרתי שאמרת כמה חשוב להתאפק ולא ליפול, אבל אני קורסת, אני לא מפסיקה לבכות, תעזור לי תן לי איזה חיזוק כי רק השיעורים שלך מצילים אותי, בבקשה תחזק אותי, תגיד לי שעשיתי את הדבר הנכון כי אני כבר מיואשת.

תשובה:(הרב רביד נגר)

תקשיבי לי טוב !!! תתרחקי ממנו כמה שיותר מהר , הוא פשוט מניפולטור שמעוניין לספק את היצרים שלו... אם חבר שלך חושב שאמון בא לידי ביטוי ביחסי אישות יש לו בעיה חמורה ! הוא לא באמת מחפש קשר , הוא מחפש מגע , את לא באמת חשובה לו , הגוף שלך חשוב לו , צר לי שכך אני מדבר אך זו האמת , אם היית חשובה לו הוא היה מכבד אותך ואת ההחלטות שלך,  אם הוא לא מסוגל להתאפק עכשיו מי מבטיח לך שאחרי החתונה הוא יצליח להתאפק? כל הכבוד לך שהראית לו שאת בת מלך עם ערכים, עם עקרונות , את לא פרוצה , הוא יעריך אותך יותר (גם אם הוא לא יראה את זה) כל הכבוד לך שהראית לו שאת לא מוכנה לוותר על הקדושה שלך ועל הטהרה שלך כדי לספק את התאווה הרגעית שלו.

לא רק שעשית קידוש שם שמים , לימדת אותו מה ההבדל בין אהבה לתאווה ! אשריך.
יהודיה אמיתית לא מפקירה את הגוף שלה לפני החתונה , יש מספיק גויות שעושות את זה לעם ישראל יש כבוד , בנות ישראל ידועות כביישניות רחמניות וגומלות חסדים , אשה שאין לה כבוד עצמי הייתה נכנעת ללחץ שלו ועוברת עבירה , אבל לך יש כבוד עצמי ואין לי ספק שבורא עולם רואה איזה הקרבה את עושה , איזה קידוש שם שמים נעשה כאן , אני בטוח שזה יגרום לו להעריך אותך יותר , את הלחץ היצרי שלו הוא כנראה יפרוק אצל מישהי אחרת , את לא כלי חד פעמי לפריקת לחצים !

את בת מלך , מי ששומר על עצמו ראוי לקבל נערה ששומרת על עצמה , אבל מי שלא מסוגל לשמור על עצמו ומנסה להמציא תירוצים כמו "בורא עולם רחמן" אני לא מקנא בו , יש הלכה ! יש מידת הדין ! באותה מידה הוא יכול לבוא אחרי החתונה ולבגוד בך עם אשה אחרת , כשאת תיפגעי ותבכי ותכעסי ותשאלי אותו למה עשית את זה? הוא פשוט יענה לך: "נבראנו בצלם א-לוהים, כמו שא-לוהים לא שופט לכף חובה והוא רחמן , גם את צריכה לרחם עלי ולדון אותי לכף זכות הייתי חייב להתפרק קצת... בושה וחרפה !!!

אבל אני לא מאשים אותו הוא פשוט מסכן , תינוק שבוי , שמעולם לא למד את ההלכה ואת התורה , את יהודיה כשירה את הרבה יותר מוכשרת וחכמה ממנו (מבחינה רוחנית) אני לא מבין למה את צריכה לרדת ברמה הרוחנית שלך ולהיות עם בחור כזה? לדעתי את מבזבזת זמן יקר עם בחור שאין לו מושג מהי אהבה , את מוזמנת לקרוא תגובות נוספות בנושא, תכתבי את המילים: "חבר שלי" במנוע החיפוש ותקראי תגובות שכבר עניתי בנושא, להלן תגובה לדוגמא: "חבר שלי לוחץ עלי..." תתפללי לה' שיזכה אותך לבחור ירא שמים \(שהיה לפחות שנה בישיבה)  ולא לבחור שלא מסוגל להבדיל בין אהבה לתאווה ! בשורות טובות.שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 16