שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מַצִּיל

הלכות בשמירת הלשון:
המורה הדייקן

אני חייבת קבליסט שאפשר לסמוך עליו! דחוףףף (ברוך הקדוש)


שאלה:(23/08/2016)

הרב רביד שלום וברכה , אני מאוד מעריכה אותך
ואני רוצה שתתן לי עצה דחוף ותגיד לי אם יש קבליסט
שאפשר לסמוך עליו בודאות ללא שקרים זה דחוף, תודה

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה , אני מכיר קבליסט מעולה קוראים לו ברוך והוא גר בירושלים, מלא עקרות נפקדו בזכותו , אני ואשתי זכינו להיפקד בזכותו בעצמנו , הוא גם עוזר לרווקים ורווקות להתחתן (לרציניים בלבד), הוא מרפא חולים ממחלות חשוכות מרפא (רפואה טבעית), והוא אפילו מסוגל לרפא חולי נפש בקלות , אפילו ראש הממשלה היה אצלו ואמר שהוא גדול מהחיים. הוא ידוע , אפילו ערבים ונוצרים באים אליו..

בקיצור כל מה שהוא אומר הוא קולע במדיוק , הוא אף פעם לא טועה. 100 אחוז הצלחה פעם דיברו עליו בטמבלוויזיה... הוא ממש מעולה , הוא אומר תמיד שמי ששומר שבת יכול לזכות לאיזה ישועה שהוא רוצה , יש לו טיפים מעולים להצליח בכל דבר, הוא הבטיח שאשה שתעשה מה שהוא יגיד לה בכל מה שקשור ללבוש ולצניעות תזכה לחיים מאושרים , אין דברים כאלה הוא גם מחלק חומר מעולה שעוזר לגברים לשמור ברית והוא מבטיח שמי שישתמש בזה וישמור את הברית יהיה שמור מכל צרה , פשוטו כמשמעו. מלא אנשים מגיעים אליו מדי יום והדברים שאני שומע עליו פשוט מדהימים , אין , אין דברים כאלה בעולם ! אני יכול למסור לך טלפונים של עשרות אנשים מאושרים שהיו אצלו ולא מפסיקים להלל אותו..

מישהי שלא היו לה ילדים 8 שנים החליטה לנסות ללכת אליו היא הייתה אצלו ונפקדה תוך חודשיים , מישהו שלא היה לו זיווג 20 שנה החליט ללכת אליו הוא היה אצלו וזכה להתחתן באותה שנה , מלא עניים באים אליו והוא דואג להם לפרנסה, מלא חולי נפש מתייעצים איתו והוא פשוט מחולל נפלאות ומציל אותם מחולי הנפש. הוא מטפל במקרים הקשים ביותר , בעיקר במקרים שאחרים התייאשו כבר מזמן, את חייבת לנסות לדבר איתו , את יכולה לבוא עם בן הזוג. הוא מקבל את כולם , צריך רק לבוא בלבוש צנוע כי הוא צדיק ממש..

אני שולח לך את הפרטים שלו , תנסי ליצור קשר הוא תמיד זמין והוא מקבל אנשים חינם , אני בעצמי הייתי אצלו מלא פעמים והוא בחיים לא לקח לי שקל , הוא לא מוכן לשמוע על כסף , מה שחשוב לו זה שיהיה לנו טוב , פשוט לא יאומן , אפילו ערבים היו אצלו ויצאו מאושרים , גם נוצרים הולכים אליו , הוא פשוט ידוע ומוכר בכל העולם.

שם פרטי: ברוך הקדוש.
משפחה: הוא.
אפשר לקרוא לו גם: הקדוש ברוך הוא.
כתובת: ירושלים. (אבל יש לו שלוחות בכל הארץ)
מיקוד: הכותל המערבי (רצוי בשעות הבוקר המוקדמות)
מייל: אין לו אינטרנט , אבל אפשר לדבר איתו ישירות

לסיכום: תפסיקו לחפש קבליסטים ואנשי רוח שעושים הרבה רוח , תסמכו על ה' , ותקבלו עצות רק מתלמידי חכמים שכל עצותיהם מעוגנות בהלכה ובחז"ל ולא על סמך סיפור ששמעו או שמועה כזו או אחרת , מי שנותן לכם עצה שיצרף מקור הלכתי... מי שנותן לכם תיקון ולוקח לכם כסף , לא באמת מתקן אתכם, הוא כנראה מתקן את חשבון הבנק שלו. תיקון אמיתי זה שינוי מעשה לא הפקדת כספים לחשבונם הפרטי של אנשים פרטיים.

נ.ב - צדיק שיודע לעשות תיקונים זה צדיק בסדר גודל של הבבא סאלי , לא כל המפורסמים של שקר שאנחנו מכירים היום... אבל כדי לא להוציא לעז על כולם , נסכם בזה שכדאי להיזהר מאוד.
...
  
   
  
...
 
שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 4

דווח על בעיה