שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
אֲחוֹתִי

הלכות בשמירת הלשון:
סיפור רכילות על תלמיד חכם

לדעתי פייסבוק זה לא דבר רע !!!


שאלה:(06/10/2011)

כבוד הרב רבידד אשרייך על כל ההשקעה באתר .. אני יודעת שאתה נגד פייסבוק ובצדק יש לי פייסבוק ואני לא רואה בזה שום דבר רע כי אין לי תמונות שמכשילות אנשים אני מפרסמת רק דברי קודש או יש אנשים ששואלים אותי מתי נכנס שבת או שאלות הלכתיות ואני עונה ויש לי גם קבוצות שמדברים שם דברי קודש אז לפי דעתי לפייס יש צדדים לא טובים אבל יש בו צדדים טובים ואני יודעת ב"ה לשלוט בעצמי בקיצור השאלה כדי לי להשאיר את הפייס?

תשובה:(הרב רביד נגר)

זה בדיוק כמו שאשה שיוצאת עם גבר נשוי תגיד , אין שום דבר רע בלצאת עם גבר נשוי , אנחנו לא נוגעים ולא עושים שום עבירה , רק מתכתבים , אני מחזקת אותו , מסבירה לו מתי נכנסת שבת , מלמדת אותו להניח תפילין וזה הכל.. חח שטויות !!!
אף אשה נשואה לא הייתה מסכימה שבעלה יהיה בקשר עם בנות אחרות למטרת חיזוק
גם לנו אסור, אנחנו מחוייבים לה' יתברך וכל קשר עם פריצות ובני זוג שלא שייכים לנו, הוא בעצם בגידה בה'. אין שום היתר לעבור על "ולא תתורו" ולבגוד באבינו שבשמים.

את כל הפרטים האלה (כניסת שבת וכד') את יכולה להעביר לחברים ולחברות שלך גם במייל , לא צריך את הפייסבוק , לך יש פייסבוק כשר ולהם יש פייסבוק לא כשר, בגלל שאת נמצאת שם גם חברות שלך נמצאות שם כי הם אוהבות אותך ורואות שאת נשארת שם, הם לומדות ממך וכך אף אחד לא מוחק את הפייסבוק כי הוא חושב שהוא צדיק, אבל אם כל הדתיים האמיתיים יצאו משם, את תראי שהרבה "חפיפניקים" יצאו משם גם ! חוץ מזה לא לכל אחד יש זכות למחוק את הפייסבוק , לא כל אחד ראוי להיות בן מלך אמיתי , ולא כל אחת ראויה להיות בת מלך אמיתית , אנשים פשוטים יש מליונים בני מלכים אין הרבה , יש לך הזדמנות לברוח מהשוק המסריח הזה והמשוקץ הזה ולחבור לארמון המלך , הבחירה בידיים שלך , להישאר עם מליארדי גויים שגולשים בפייסבוק , או להיות מיוחדת לשם שינוי ולעשות רצון ה' ! התלמידים שלי כבר יודעים שפייסבוק זה רעיון גאוני אבל לא מתאים לבני תורה , השאלה אם את רואה את עצמך כיראת שמים או כדתילונית או חפיפניקית , זה הכל. ברוכה תהיי ובהצלחה רבה.

צפייה בקטעים הבאים תעזור לך מאוד:
א) פייסבוק עולם של דמיונות - קצר וקורע
ב) ילד פייסבוק - סרטון שחייבים לראות
ג) כל הקטעים של רביד על פייסבוק
ד) שאלות ותשובות בנושא פייסבוקשלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 33

דווח על בעיה