שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


התאהבתי בערבי נוצרי ונכשלתי איתו , תוכלו לעזור לי???


שאלה:(29/11/2011)

שלום , אני בת 15 ויצאתי גם ערבי נוצרי ... אני רוצה מאוד לכפר על זה , ואני יודעת שאלוקים כועס עלי מאוד , ושלא הייתי צריכה לעשות את זה.. אבל כבר התאהבתי בו ולא שלטתי בזה..רציתי מאוד לדעת מה אני צריכה לעשות כדי לכפר על זה ? ואני מציינת ששכבנו..... השאלה השניה שלי היא כזאתי : אם אין זכות בגן עדן ? או כלשהו עונש שאלוקים נותן... תודה רבה !!

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, א-לוהים לא כועס עליך, המעשים שאנחנו עושים מכתיבים את ההשלכות א-לוהים הוא לא זה שמעניש אותנו , אנחנו מענישים את עצמנו , אנחנו בחרנו לעשות את הטעויות ולכן אנחנו משלמים על הטעויות שעשינו, למה אנחנו לא שומעים על יהודים שיוצאים עם ערביות? (שומעים אבל ממש מעט?) כי כל יהודי נורמלי יודע שברגע שהוא יתחתן עם ערביה הוא מאבד את הילדים שלו , כי הצאצאים שלו לא יהיו יהודים , באותה מידה אני מודיע לך חד משמעית , גם יהודיה שיוצאת עם ערבי מאבדת את הילדים שלה , כי הסיכוי שילד יהודי שגדל בכפר ערבי ילמד תורה הוא: 0 וכשלא לומדים תורה מאבדים צלם אנוש והולכים לאבדון , אבל אל תדאגי בע"ה ברגע שתיפרדי מהגוי הזה אני בטוח שה' ירחם עליך ותזכי להינצל מאבדון רוחני. אל תחפשי כרגע תיקונים , התיקון הטוב ביותר זה לנתק מהגוי הזה כל קשר , אחרי שתתחתני ותקימי בית כשר ונאמן בישראל תגשי לרב שימצא לך תיקון , כי תיקון שייך לעשות רק אחרי שמתייצבים , לא עכשיו ! עכשיו תדאגי ל-"סור מרע" אח"כ כשתתייצבי "תעשי טוב"

שאלות ותשובות נוספות בנושא:
1) אני בקשר עם ערבי נשוי , עיזרו לי אני לא מסוגלת להפסיק אני אוהבת אותו.
2) חייבת להתנתק מהערבי , לא מסוגלת בבקשה תעזרו לי קשה לי.
3) איך אני עושה תשובה , הייתי עם ערבי !!! ??? !!!!
4) גיליתי שידיד שלי חצי יהודי חצי ערבי מה עושים עכשיו?

אני מציע שזה מה שתעשי כדי להינצל מהגוי.
א) תתרחקי ממנו ככל האפשר גם אם הוא ינסה לפתות אותך בכסף , זהב ויהלומים
ב) תמחקי את מספר הפלאפון שלו , ואל תעיזי לענות לו (או שתשאירי כדי לזהותו)
ג) אל תעני לשיחות נכנסות ממנו גם אם ממש קשה לך והוא יכתוב לך הודעות מרגשות
ד) תמצאי לך מסגרת של שיעורי תורה ליד הבית ואל תוותרי על שיעור פעם בשבוע
ה) תתחברי לחברות טובות ולא לחברות שיוצאות עם ערבים , הגיע הזמן שתתפקחי
ו) צפי בקטעים הבאים: "יהודיה וערבי" , "פריצות - בנות ישראל" , "טהרת המשפחה"
ז) תתפללי על זה המון לה' - שתזכי להינצל מידיהם כי הרבה בנות סובלות אח"כ
ח) תודי לה' שהציל אותך מידי הערבי נוצרי הזה , כי אחרי החתונה הם ממש אלימים
ט) תתפללי שתהיה לך זכות להביא לעולם יהודים כשרים ולא יהודים שיעשו פיגועים
י) כנסי לעמוד הבא  ותראי איך ארגון אל-דאווה פועל לאסלם יהודים רחמנא ליצלן.
יא) נשים מסכנות וחסרות בטחון נופלות בידי ערביים חזקים ויציבים שימי לב:"ערבי"

אני רוצה שנניח ביחד הנחה: נניח שהיית מתחתנת עם הערבי נוצרי הנחמד הזה, נו..    מה היו ההשלכות את יודעת? הוא היה מתנהג כלפיך באלימות , לוקח אותך לכפר שלו , מאיים עליך ומתנהג אליך כאל שפחה , כך נהוג אצל הערבים , לבזות את הנשים ולהתנהג אליהן כאל שפחות , כך סיפרו נשים שנפלו שולל בידי ערביים מקסימים , אני לא אומר שאין ערבים טובים , אני מאמין שיש גם ערבים מקסימים ונפלאים , אבל ההלכה אוסרת עלינו להתחתן איתם כי דתם שונה מדתינו , בנוסף לרובם אין דרך ארץ כמו דרך ארץ שיש ליהודי ירא שמים אמיתי וגם אם נראה שיהודים יראי שמים הם גנבים , רוצחים , שודדים , נצלנים , מרמים וכו' , , , זה רק בגלל שהתקשורת היא תקשורת עויינת שנוטה להיות שמאלנית ולהציג את הדברים הכי מזעזעים , כי התקשורת חיה ומתפרנסת מהרייטינג וכדי לייצר רייטינג היא צריכה להיות ספקים של אסונות וחדשות , לכן מציגים את הדתיים כמסכנים , רמאים ונוכלים , אבל מי שחי עם אנשים יראי שמים יודע שהמסכנים האמיתיים הם אותם אנשים שהרב שלהם זה "המחשב" והרבנית שלהם היא: "הטלוויזיה" שם הם לומדים איך לחיות ושם הם מבזבזים את רוב החיים שלהם.שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 17

דווח על בעיה