שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
סֵפֶר הַחִנּוּךְ

הלכות בשמירת הלשון:
מצות תוכחה

אני אוהב גויה ברמות מטורפות ואני לא מסוגל להתנתק


שאלה:(21/02/2012)

הרב רביד שלום לך, אני יסביר לך בקצרה את הסיפור שלי - לפני 4 שנים הכרתי בחורה ההורים שלה לא יודעים עלינו סוג של אהבה אסורה הייתי רוצה מאוד לנתק את הקשר הזה ואני לא מצליח. במיוחד עכשיו אחרי שראיתי את השיעור שלך לגבי קשר עם גוייה אני מרגיש שאני חייב להתנתק ממנה אבל אני אוהב אותה ברמות קשות ואני לא מסוגל לעזוב אותה , אני צריך את עזרתך בייעוץ מה עלי לעשות כדי להפסיק עם החטא הזה אני אשמח לקבל תשובה אתה תקוותי האחרונה לקבל תשובה !

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחי היקר, אני ממש מבין שקשה לך להתנתק מהגויה שעמה אתה יוצא , אבל חשוב לי שתבין שאתה לא אוהב אותה באמת , אתה אוהב את עצמך , את התחושה הנעימה שאתה חווה כשאתה נכשל איתה בנגיעות אסורות , תחושה שהמחיר שלה כבד ולא נעים , אני לא כותב לך תגובה במטרה להפחיד אותך , אני עושה זאת במטרה להצילך

אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות:
מה היית עושה אם רופא היה אומר לך שליונים שאתה מגדל בביתך ואתה מאוד אוהב  כבר 4 שנים יש חיידק מסוכן שעלול לגרום לך להיות משותק במידה והוא חודר אליך?

מה היית עושה אם הויטרינר היה אומר לך שהכלבה שאתה מגדל מזה 4 שנים נדבקה בכלבת ואם היא נושכת מישהו הוא עלול להידבק בנגיף הקטלני , מהרגע שהנגיף מגיע למוח המחלה מתפרצת והמוות הוא בלתי נמנע ! ידוע רק על שישה אנשים ששרדו את המחלה לאחר התפרצותה , כך שאין הרבה מה לעשות בנדון , למעט חיסון מוקדם !

מה היית עושה אם היית גבר נשוי עם ילדים קטנים והיו אומרים לך שהכלבה שאתה מחזיק בביתך נדבקה בנגיף הכלבת ועם הזמן היא תהיה יותר ויותר אלימה ואם היא תנשוך חלילה את אחד הילדים שלך הוא עלול להידבק במחלה ולמות ?!?!?

סליחה שהבאתי דוגמא מעולם החי , אבל אני שואל שאלה רצינית
האם גם כאן היית אומר שאתה לא מסוגל להתנתק?

אני בטוח שלמרות אהבתך העזה לכלבה , לא היית מסכן את עצמך או את ילדיך במוות או בשיתוק, לכן אח יקר , דע לך שכל זמן שאתה יוצא עם גויה , או נכשל עם גויה היא מחדירה בגופך נגיף קטלני של טומאה אדירה שמסוגלת לגרום לך לאבד את העוה"ב שלך , גילוי מוקדם מציל חיים , אני מאוד מקווה שתזכה להינצל ממנה מוקדם ככל האפשר כי אחרי תקופה , הניתוק הוא כמעט בלתי אפשרי , התאווה משתלטת על השכל ובלי תיקון גדול מרב גדול , סביר להניח שהזוגיות תוביל לכרת ! "הכרת תיכרת הנפש ההיא" , תאבד גם את העולם הזה וגם את העולם הבא שלך חלילה.

וגם אם בחרת להמשיך לצאת איתה כי אתה לא מסוגל להתנתק , דע לך שאתה מאבד את הזכות להביא לעולם ילדים יהודים , כי הצאצאים שלך ממנה יהיו גויים ולא יזכו לנשמה יהודית , אלא אם כן היא תעבור גיור ע"פ ההלכה ולא כדי להתחתן איתך , אלא כי היא באמת רוצה להיות יהודיה. (ממש לא תהליך פשוט)

בקיצור אחי , דע לך שרופא רואה חיידקים גשמיים , הרב רואה חיידקים רוחניים , הבחירה בידיים שלך , אני אומר לך בוודאות שה' יתברך אסר את הדבר מכל וכל
ואף הזהיר בעונשים חמורים על הדבר , כמו כן הזוהר בפרשת שמות מגלה לנו
שאדם שחי עם גויה או נכשל בה , דוחה את השכינה , אם אתה רוצה שיהיה לך איזה
שהוא קשר עם א-לוהים , אל תרחיק מעליך את השכינה נשמה , ברוך תהיה לה' !

לקריאת תגובות דומות שלי בנושא לחץ כאן: "גויים - סכנה של ממש - התבוללות" 
שלח לחבר
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 23