שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
הַנִּימוּס מְחַיֵּיב

הלכות בשמירת הלשון:
ירא שמים בסתר כבגלוי

הומופוביה - אתם עושים עוול לקהילה הגאה (לא לילדים)


שאלה:(31/08/2012)

אני לא מבין מה יש לכם נגד הקהילה הגאה שרק מבקשת לאהוב. אני בן 17 ויש לי בן זוג ואנחנו מאוהבים ומאושרים ביחד אז מה מפריע לך וכואב לך? יש אלף פנים לתורה וככה נוצרנו ואנחנו גאים בעצמינו ובאהבתינו. אתם פשוט חשוכים וקיצונים וקשה לכם לקבל אהבה אמיתית.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחי היקר, אהבה אמיתית מולידה פירות , צר לי לאכזב אותך אבל אפילו הטבע לא נתן את הסכמתו לאהבה הזאת ועובדה שהאהבה הזאת לעולם לא יכולה להצמיח פירות , למה שני גברים לא יכולים לעולם להביא ילדים? למה? כי זה שקר , זו סטייה , זו לא דרך הטבע , זה ניגוד גמור לטבע האדם !

אחי היקר , אין לי שום דבר אישי נגדך , אני מבין אותך אבל לא מסכים איתך אחי.

אני כל כך רוצה להבין אותך , אך מה אעשה ולימדונו חז"ל שכל דבר בחיים שלו מתנהל ע"פ ספר התורה , תורה שכל העולם מאמין בקדמותה ובנכונותה וכשבדקתי בכל התורה ובכל המפרשים לא מצאתי שום פירוש שמקבל את דרך החיים שלכם , גם הנוצרים מאמינים בתורתנו הקדומה, גם המוסלמים מכבדים את תורתנו ומאמינים בקדמות תורת היהודים, אף אחד לא יכול לשלול את תורת משה , גם לא אתה נסיך , עם כל האהבה שיש לי אליך כאח יהודי , לא תשכנע אותי לעולם לחיות נגד תורתנו הקדושה שאלפי שנים מלווה את עם ישראל.

ואם בתורה הקדושה כתוב: "ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה היא" (ויקרא יח,כב) כל מה שתגיד לא ישנה פסוק אחד מהתורה ואפילו לא אות אחת מתורת משה.

התורה אמיתית ואיש לא יוכל להכחישה.
יהודים מכל רחבי העולם , באו עם אותו ספר תורה , מאשכנז , מספרד ומתימן , אתה מבין נשמה , מכל רחבי העולם התקבצו יהודים ובאו לארץ הקודש וכל קבוצה הביאה איתה בדיוק את אותו ספר תורה , אין הוכחה נפלאה יותר מזו לאמיתות תורתנו אחי
בתורה כתובים החגים שאנו חוגגים עד היום כהוכחה ניצחת לכל מי שינסה לרגע לשלול את אמיתות תורתנו.

ההומאים לא אשמים ! הם תינוקות שנשבו לתוך מציאות קשה והרסנית
אני לא מאשים אותך שנולדת עם יצר חזק נשמה טובה , אני מאמין באמונה שלימה שזה יכול להיות , האמת זו מציאות , יש אנשים שנולדים עם יצר חזק , אבל לימדונו חז"ל שהבחירות שלנו והמעשים שלנו הם אלה שגורמים לנו להגיע לאן שאנחנו מגיעים ואם אדם סוטה במחשבתו ומגרה את יצרו ומלבה את יצריו ואף מגיע לידי מעשה אסור, סופו שיהיה לו קשה מאוד לצאת מזה. אני לא מאשים את ההומואים , הדור שלנו כל כך קשה שכבר אי אפשר לדעת איך אנשים חיים פה בכלל , כתוב: "והאמת תהא נעדרת" יהיה קשה לחיות פה בשפיות , , , ה' יברך אותם מסכנים יש בהם כאלה אנשים טובים, חבל.

ההומואים לא יכולים לשנות את אמיתות התורה
אין לתורה וליהדות שום דבר נגדך אחי , התורה נגד המשכב האסור שאתה וחבר שלך עוברים עליו מדי יום וצוברים עבירות חמורות. וגם אם זה לא מעניין אותך ואתה קורא לכל היהודים בעולם "חשוכים" בגלל שהם מאמינים בתורת משה , אני חושב שאם תתעמק קצת בדברים ותחשוב עליהם קצת יותר ולא תתן לתאווה שלך להפריע להלך המחשבה שלך , אולי גם אתה תבין שאתה וחבר שלך וכל הקהילה הגאה לא יכולים לבוא יום אחד ופשוט לשנות תורת חיים ! עם כל הכבוד לעשרות אלפי הגאים בעולם , התורה שלנו נצחית , זה שבא לכם להתנהג ככל הגויים ולרמוס את תורתנו הקדושה לטובת האהבה שלכם , זה הדבר הכי חשוב ששמעתי עליו בחיים , אם אדם מוכן לוותר על הא-לוהים שלו לטובת יצר המין שלו , זו רדידות ונמיכות קומה.

כשם שנאיפה היא בגידה לא מוסרית גם להיות הומו היא בגידה לא מוסרית בה'
זה כמו שגבר יימשך מאוד לאשה של חבר שלו ולמרות שזה חבר שלו ולמרות שהתורה אסרה לנאוף , הוא יבוא ויכריז בריש גלי , אני לא מאמין בתורה ה-"חשוכה הזאת" בא לי לאהוב את אשתו של חבר שלי , אני אוהב אותה והיא אוהבת אותי ואנחנו רוצים להתחתן למה אנשים לא מקבלים את זה? כולם מבינים שזה לא מוסרי ולא מכובד , אז בדיוק כמו שלא מכובד לבגוד בחבר שלך ולקחת את אשתו , כך מבחינתי לא מכובד לבגוד בא-לוהים שלך ולחיות עם גבר נגד חוקי הטבע ואל תנסה לספר לנו שזה טבעי.

ביהדות כתוב שלהיות עם גבר זה תועבה.
הנצרות מגנה אותך הרבה יותר תקרא מה כותב פאולוס באגרת שאול הראשונה.
באיסלאם יש קיצוניות גדולה יותר , בחלק מהארצות העונש ליחסים בין גברים הוא מוות
אז על איזה הסתה אתה מדבר? מישהו ביקש להוציא אותך להורג? כמו 4000 איש שהורשעו במדינות ערב בסטייה והוצאו להורג? בגלל זה רבים עושים שם ניתוח לשינוי מינם לאשה כך אף אחד לא הורג אותם והם חיים כגבר ואשה ולא כגבר וגבר נגד הטבע

אני חשוך? אני קיצוני? אני לא מקבל אהבה?
אתה מוכן להרוס רצף א-לוהי של אלפי שנים , אתה מוכן לוותר על תורת א-לוהיך רק כדי לספק את התאווה שלך שאתה קורא לה אהבה אמיתית , זה שקר גמור והסתה נגד הדת ! אם כולם ילכו שולל אחר האמונה שלך והנטיות המיניות שלך , נאבד את זהותנו נרמוס את תורתנו ונחיה בהפקרות שאפילו הגויים מתעבים , על מה אתה מדבר בכלל?
אהבה אמיתית היא אהבה בין גבר לאשה , גם אם קשה לך להבין זו האמת וזה הטבע, כל שאר הדברים הם סטייה מדרך הטבע ובושה וכלימה לכל מי שמנסה להנהיג בעולם טבע אחר מעצמו בעולם , אני יכול לכבד אותך בתור אדם ולאהוב אותך אבל לקבל את הצורה המעוותת שבה אתה ועוד אלפי אנשים חיים אני לא מוכן לקבל.

לאחר מעשה קשה מאוד להינצל אבל אפשרי.
אח יקר ,עם כל הכבוד לרצון הטוב שלי לנסות להסביר לך שאתה טועה , אני יודע שברגע שקיימת משכב זכר , יהיה קשה מאוד לשנות לך את דפוסי החשיבה כי התאווה כבר מושרשת בך , קשה לך לנסות לדמיין חיים אחרים שאני בטוח שבהם תהיה מאושר לא פחות אם רק תתן לעצמך צ'אנס , אני מבין שלפעמים זה ממש בלתי אפשרי ואדם נולד עם יצר גברי חזק ולפעמים גם עם בעיות במשיכה המינית , זה סוג של חולי , אבל בחולי מטפלים וכשם שיש חולי פיזי יש חולי בנפש וזה חולי בנפש אח יקר , אבל יש מי שיכול לעזור לך, אתה צריך טיפול רוחני ופסיכולוגי , אם היית מבין קצת יותר איך העולם הזה פועל ולא שופט את העולם על סמך תאווה ויצר מין בלבד , היית מחכים , השיפוט שלך רדוד ונמוך ואתה מבסס את טענותיך על תאוותך ואהבתך האמיתית בלבד , אתה שוכח שלדעות שלך אין שום מקור מהימן מאיפה הגעתם? איפה ראית שנותנים לגיטימציה לגברים שאוהבים גברים? איפה? מקור תורני רוחני , כל הדתות נגדכם , אתם רק מנסים לעצב דברים שכתובים בדתות אחרות כדי שיתאימו למצבכם
אתם מחשיכים כל תורה ורוחניות בעולם , לא אני.

קיום יחסים במקום הכי מטונף והכי מסוכן זה פשוט ייאוש וכניעה לתאווה מושפלת.
מי שבחר לקיים יחסים במקום הכי מטונף שיש בעולם , בחר לשנות את הטבע שלו ושום דבר אחר לא מעניין אותו , לא מעניין אותו שהטינוף והסכנות שיש בדבר עשוי להזיק לו ולחברים שלו , המקום הרגיש הזה מלא בכלי דם והוא רגיש מאוד , אתם סתם מכאיבים אחד לשני ומזיקים אחד לשני תחת סיסמאות שגויות ומטעות של תאווה אסורה , אתם מוכנים לסכן את עצמכם ולא רק שאתם עוברים על איסור תורה של משכב זכר, אתם עוברים על איסור חמור של "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" , מבחינה בריאותית , קיום יחסים בצורה שבה אתם מקיימים הוא הדבר המסוכן ביותר שיש , אם חלילה הרקמות ייפגעו הדבר עלול לגרום לקרעים ודימומים ולפגוע לכם בשרירים של הרקטום , דבר שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך בעשיית הצרכים וביכולת השליטה על הסוגריים רחמנא ליצלן , אני אומר את זה רק כדי שתבין שאתה משחק באש.

ההומואים בעצמם מודים שהם סובלים סבל נורא ואיום !
אם תדע כמה "הומואים" כתבו לי שהם סובלים סבל נוראי לא תאמין , הם לא יכולים להתאפק במתן צרכים "גדולים" , בנוסף יש סכנות עצומות של העברת חיידקים ומחלות היות והמקום הזה מטונף ומלא חיידקים שכן משם יוצאת כל הפסולת של האדם, אגב סתם שתדע אדם שבוחר לוותר על אמונתו ויהדותו לטובת תאוותו , מי מבטיח לך שהוא יישאר נאמן לבן זוגו? אולי הוא "בוגד בך" הרי מבחינתכם נולדתם ככה ואין דבר שעומד בפני התאווה , אז למה לשמור אמונים? אם נמשכים לגבר נוסף בוא נזרום ונהיה נאורים ולא קיצונים , בוא נאהב גם אותו , מה יש??? נכון??? זה לא מכאיב? זה לא פוגע ! כמו שלהיות עם גבר זה סטייה , גם לבגוד בגבר זו סטייה נכון? מעניין מה אומר הומו לבן הזוג הבוגדני שלו? אתה לא אוהב אותי יותר? הוא כן אוהב אותך אבל הוא אוהב גם עוד כמה חברים , נו... מה עושים עכשיו? זורמים? מאפשרים לבן הזוג לסכן את עצמו ואת חבריו בסכנות חמורות וחיידקים מסוכנים ואח"כ חוזרים לחיות איתו בסכנה? למה?

מעשה סדום - רחמנא ליצלן.
מעבר לעובדה שהדבר אסור ע"פ תורת ישראל , גם ע"פ חוקי ישראל יש בדבר מעין "מעשה סדום" שמוגדר בחוק (אני נמנע מלפרט משום חוסר צניעות) כשפעולה כזאת נעשית על קטין מתחת לגיל 16 זו עבירה פלילית.  אח יקר , באמת שאין לי שום דבר נגדך או נגד הקהילה הגאה אתם אחים שלי ואני אוהב אתכם כיהודים , אבל אתם צריכים להפסיק לשדר עסקים כרגיל , אחוז ההתאבדויות בקהילה הגאה גדול מאוד , זה לא מעיד על אושר בחיים , אני מבין את התסכול בלחיות כגבר ולשמש כאשה , אבל אני לא מוכן לקבל את זה כנורמה , מבחינתי מדובר בחוסר יציבות נפשית וזה משהו שצריך לטפל בו , קצת קשה לטפל בו אבל לא בלתי אפשרי. (אם קויימו יחסים קשה יותר לטפל , אבל אם עדיין לא קויימו יחסים אולי אפשר להציל את המצב ולשפר אותו)

אני כותב לך רק בגלל שאתה חשוב לי , יכולתי להתעלם מהתגובה שלך...
שלא תחשוב לרגע שאני שונא אותך או מעודד לפגוע בך נשמה , להיפך , אם לא היית חשוב לי לא הייתי יושב לכתוב לך מכתב מכל הלב , לפעמים קצת קשה לקרוא את הדברים אבל זו האמת וככה אני מרגיש ויכול להיות שאני טועה אני לא מושלם , אני רק יכול לומר בוודאות שא-לוהים לא טועה ואם א-לוהים ברא אותך עם אבר גברי , סימן שאתה גבר אם הוא היה רוצה שתחיה בעולם כמו אשה הוא היה בורא לך אבר נשי , בזוהר זה נקרא משפיע ומקבל , אם נולדת משפיע אתה לא צריך לחיות כמקבל שפע , זה רק יתסכל אותך ולא יתן מנוח לכף נפשך, גם אם עשרות אלפי מקבלים יצעדו ברחובות ויניפו דגלים , עמוק בלב הם יודעים שהם בסך הכל מנסים לתת לגיטימציה לתאווה שלהם כדי לאזן את מצבם הנפשי ולהתמודד טוב יותר עם התסכול, אבל כולנו יודעים את האמת , זה כואב , זה מסוכן , זה לא טבעי , זה חשוך , זה עצוב והכי כואב לי לומר שזה מתפשט ברחבי העולם ומדביק גם אותנו היהודים הטהורים ! 

חשבתם פעם אם הומוסקסואליות היא דבר מולד?
 גם אם יגלו שהומוסקסואליות היא דבר מולד , מבחינת התורה זה איסור וגם אם הקוראים ישאלו את עצמם שאלה מתבקשת, איך ה' מביא לעולם הומו ודורש ממנו לאהוב נשים? כנראה שמדובר בתיקון או בסוג של ענישה בגלגול. אך היות והדברים מאוד מורכבים ואני לא מוסמך לדבר על דברים ברומו של עולם , אני מעדיף לסיים כאן, אני רק יכול לומר שאם ה' ציווה שאסור לגנוב , גם אם אדם נולד עם יצר לגנוב אין היתר לגניבות שלו , גם אם יקום ארגון הגנבים הגאים , אף אחד לא יקבל אותם כי זו פגיעה בזולת , גם אתם גונבים את היהדות שלנו את הדת שלנו ואתם עוד קוראים לעצמכם גאים? נו.. באמת.. אם גנב נולד עם יצר לגנוב התורה מצווה אותו לא לגנוב , כך גם אם אדם נולד עם נטייה מינית מוגברת התורה מצווה אותו להתאפק ! בחינת: "מרעיבו שבע משביעו רעב" , מי שלא יודע להתאפק ומרשה לעצמו להתנסות בכל מיני תאוות ואהבות אסורות , סופו להיות שבוי באהבתו האסורה עד סוף ימיו , לא חבל?

הומואים רבים סובלים מחרדות ושנאה עצמית אבל בטבעם הם אנשים טובים.
קהילות ההומואים והלסביות סובלים מבעיות קשות וחמורות , בד"כ מדובר באנשים שטופלו בעבר ע"י פסיכולוג או באנשים נפלאים שפשוט סובלים מבעיות נפשיות שקשורות לסביבה שלהם ולילדות שלהם , ברגע שמישהו נכנס לקהילה , קשה לו מאוד לצאת ממנה כי אז הוא כביכול "מודה בטעות שלו" וזה ממש לא נעים כי כולם בחוץ כבר תופסים אותו כ-"סוטה" וזה משהו שקשה גם לי , הומואים רבים סובלים מחרדות ושנאה עצמית , הם לא מקבלים את המצב כפי שהוא וברור להם שזו סטייה אבל קשה להם להתמודד איתה אז לפעמים כלפי חוץ הם פשוט מכחישים , כי מי אוהב שיקראו לו "סוטה"? את כל זה אני כותב על סמך התכתבויות שהיו לי עם בני הקהילה במטרה לעזור להם ולהציל אותם מרדת שחת , מטבעם הם אנשים טובים , התאווה ההרסנית היא זו שהרסה אותם , אני כל הזמן מתפלל שה' יתברך יציל אותם וישמור עליהם שפויים שלא יאבדו גם את העולם הזה וגם את העולם הבא.

סטייה או מחלה נפשית?
מי שקובע אם הומוסקסואליות זו סטייה או לא , מחלה נפשית או לא , זה לא ויקפידיה , מי שקובע את הכללים היא התורה הקדושה ! יכול להיות שבעולם אתרי אינטרנט שמישהו פתח כדי לעשות ביזנס הם אלה שיקבעו את הנורמות החברתיות הבאות , אצלנו ההשפעה של האינטרנט לא עולה על ההשפעה של התורה , גם אם נראה שאין סיכוי וכל היהודים מקולקלים , תמיד תישאר גחלת שתמשיך להפיץ אור בעם ישראל. בדור כל כך חולה , עוד מעט יהיה לגיטימי לחיות כמוכם , אבל זה לא אומר שהמצב הזה הוא מצב מתוקן , זה אומר שמיום ליום הפריצות גוברת ואנחנו הופכים להיות כסדום !
"כסדום היינו לעמורה דמינו" רחמנא ליצלן. מי יודע מתי נזכה כולנו להיגאל ברחמים?

יש כאלה שמודים ויש כאלה שעדיין מכחישים כי לא נעים להם.
אמרו חז"ל: "אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים" , אדם שנמצא בכלא לא יכול לשחרר את עצמו , הוא צריך מישהו מבחוץ שיעזור לו , קהילת הגאים מלאה באנשים שפשוט נמצאים בכלא , הם פשוט מתביישים להודות בזה , אבל לחיות כך זה פשוט אסון , רוב ההומואים (לפחות החכמים שבהם ויש בהם המון חכמים ונבונים) יודעים ומודים שהם משוועים לפתרון הם רוצים לצאת מזה , יש חלק שכבר קיבל עליו את הגזירה ב-"אהבה" ויש חלק שלא מרגיש שהוא חולה כי אמרו חז"ל: "אין אדם רואה נגעי עצמו" - קשה לאדם להבין שהוא חולה , אדם רוצה להרגיש בריא בדיוק כמו כולנו.

ההומואים הם אנשים טובים שפשוט לא שפר עליהם מזלם לצערנו.
אח יקר , אני מנסה לענות לך בצורה בוגרת ואחראית ולא לצאת מגידרי כי אני באמת חושב שאתה לא ממש אשם שיש בך נטייה טבעית ומשיכה חזקה , אבל אני כן חושב שאתה יכול לעשות הרבה דברים כדי למזער את הנזק או לפחות להתמודד עם התיקון שלך בצורה מכובדת ולא בצורה בזויה ולא אנושית , סליחה לא טבעית. ע"פ מחקרים להומואים יש בעיות בזהות  האישית. אבל הם לא יצורים , הם טיפוסים נורמלים שפשוט לא שפר עליהם מזלם , בדיוק כמו אדם שנולד נכה מבחינה פיזית , יתכן שיש מי שנולד עם סוג של נכות מבחינה נפשית , אין לנו אפשרות להבין את זה לעומק אנחנו רק יכולים להבין שזה קשור לתיקון שלהם , כי זו האמונה שלנו , שהעולם הזה הוא עולם התיקון כפי שגילו חז"ל: "התקן עצמך בפרוזדור כדי שתיכנס לטרקלין", אינני יודע מה "הומואים" באו לתקן , אני רק יודע שאם א-לוהים אסר משכב זכר , סימן שא-לוהים יודע שאפשר להתגבר על התאווה הזאת וגם אם קשה זה לא תירוץ לעבור על דברי א-לוהים. הקהילה הגאה יכולה לזלזל בתורה ולזרוק מהבוקר עד הערב סיסמאות וקללות לאוויר , אבל האמת ברורה וידועה גם לנוצרים ולמוסלמים, לא שאנחנו זקוקים להם כדי לקבוע את אמיתות תורתנו , שהרי אמת לא נקבעת על פי רוב , אבל נחמד לראות שאפילו נוצרים וערבים מאמינים שזו סטייה ופגיעה בכבוד האל. 

משכב זכר זו תועבה לא משנה מה תגידו - א-לוהים לא טועה.
אני אוהב אתכם אבל אני גם אוהב את א-לוהים ואם א-לוהים מגנה את התופעה וקורא לה: "תועבה" אז גם אני מגנה אותה וקורא לה תועבה אסורה ובזויה, כולי תקווה שתזכו לרפואת הנפש ורפואת הגוף ותזכו לצאת מהרשת האינטלקטואלית שאתם מנסים לטוות לעצמכם כדי להצדיק את השקר שבו אתם חיים , אני אומר את זה בכאב ואני מכבד אתכם , אבל כואב לי באמת שכואב לי לראות שוויתרתם על א-לוהים וויתרתם על אמונתכם וויתרתם על כל היסודות הבסיסיים שעליהם בנויות כל הדתות והם ערכי האמת כפי שנקבעו ע"פ תורתנו הקדושה שהוכחה כאמת לאמיתה בגין נבואות שהתגשמו שמובאות בה , בגין הכרה ברורה של כל דגי הים והתחייבות שבשר ודם לא יכול לתת , כגון: הבטחה שכל דג שיש לו קשקשים מחוייב שיהיה לו סנפיר , מי יכול לתת התחייבות כזאת אלמלא חקר את כל הים ומכיר את כל היצורים המצויים בו , רק בורא עולם שאין קץ לחכמתו ותבונתו , יהי רצון שתזכו להחכים ולהתבטל לחכמת האל ותזכו לחיות בצורה טבעית אמיתית ונכונה כדי שבע"ה תזכו להוליד צאצאים כשרים ולא צאצאים שיכפרו בהיסטוריה של העם שלהם ובא-לוהים , לא צאצאים שיגררו את העולם לתוהו ובוהו ולכיאוס שלא נראה כדוגמתו , צאצאים בריאים שלא יכניסו את עצמם מגיל צעיר לסכנות של משכב זכר כי גם אבא ואבא כאלה רחמנא , אם היום ילדות בגיל 13 נכשלות בקיום יחסים עם גבר , בעוד כמה שנים ילדים בני 13 ייכשלו בקיום יחסים עם גבר , הם יטענו שלפני שהם מתחתנים הם רוצים לבדוק אם יש התאמה ובינתיים חלילה ידביקו את עצמם במחלות וייסכנו את עצמם באובדן התא המשפחתי , אובדן האמונה ואיבוד הנפש או איבוד עצמם לדעת ר"ל. 

לסיכום: מי שברך אבותינו אברהם יצחק ויעקב משה ואהרון דוד ושלמה שרה רבקה רחל ולאה , הוא יברך את כל קהילות ההומואים שיזכה לחכמה בינה ודעת ויצאו מכלל סכנה ויזכה להבין את טעותם ולחיות איתנו באהבה ואחווה שלום ורעות ולא נפגע אחד בשני ולא נשנא אחד את השני רק נבין אחד את השני ונעזור אחד לשני לקיים תורת ה' בעולם.

שאלות ותשובות דומות לקריאה.
א) לחץ כאן לקריאת תגובות על הומואים.
ב) לחץ כאן לקריאת תגובות על לסביות.
.


שלח לחבר
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 43

דווח על בעיה